KLICTRAVEL.CZ > Svoboda nad Úpou > Privat Jitka

Privat Jitka
Svoboda nad Úpou

Privát Jitka se nachází na hranici podhorských měst Svobody nad Úpou a Mladých Buků. Privát se nachází na rozcestí tras vedoucích do Pece pod Sněžkou, Malé a Velké Úpy, Janských Lázní a trasy vedoucí do Černého Dolu či Vrchlabí. Poloha objektu je výhodná pro letní i zimní pobyt, pro sportovce, rodiny s dětmi i milovníky turistiky, historických či přírodních památek. V blízkém okolí můžete navštívit koupaliště Retropark Sejfy, jízdárnu, golfový areál, v zimě pak Ski areály v Mladých Bukách, Janských Lázních, Černém Dole či v Peci pod Sněžkou, kde platí jednotné skipasy. Rádi Vám poradíme jak zpestřit Vaši dovolenou.
Našim hostům pronajímáme celé patro s vlastním vchodem – dva samostatné pokoje (4 a 5 lůžek) se společnou kuchyňkou a soc. zařízením. Obývací pokoj je vybaven TV se sat. příjmem, kuchyňka je vybavena veškerým zařízením, potřebným k přípravě celodenní stravy. Parkování je zajištěno před domem, pro Vaše pohodlí je k dispozici zahrada s grilem a zahradním nábytkem. Prosíme o dodržování zákazu kouření v uzavřených prostorách.
Ubytování je vhodné pro skupiny či rodiny, které si pronajmou celou kapacitu. Ostatním zájemcům nabízíme individuální domluvu, proto nás kontaktujte pro více informací.

Kontaktní informace

Privat Jitka Svoboda nad Úpou

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Privat Jitka  - Svoboda nad Úpou

Privat Jitka

Cykloturistika Parkoviště Sprcha WC TV / Sat Možnost vlastního vaření Nekuřácké pokoje Venkovní gril

Autobus * Rodiny s dětmi * Zima / Léto

Aktivity:

cyklistika * lyžování / snowboarding * vysokohorská turistika * běžky * dovolená s dětmi

  • Centrum - 15 minut chůze
  • Vlek - 1000 m
 

Ceník - Privat Jitka Svoboda nad Úpou

Konkrétní cenu Vám rádi sdělíme na základě Vašeho požadavku přes e-mail nebo poptávkový formulář. Děkujeme za pochopení.


Fotografie - ubytování Privat Jitka Svoboda nad Úpou


Mapa